Obserwatorzy

środa, 24 kwietnia 2013

Na krawędzi cienia


Na Krawędzi Cienia


seria/cykl wydawniczy: Anioł Nocy tom 2
wydawnictwo: MAG
data wydania: 10 marca 2010
ISBN: 978-83-7480-160-7
liczba stron: 576
Druga część trylogii Anioła Nocy jest równie dobra jak pierwsza :) Kontynuacja przygód Kylara Sterna-siepacza, który dla swej ukochanej Elene chce zerwać z zabijaniem... nie jest to dla niego proste, szczególnie w momencie kiedy przybywa do niego przyjaciel-Jarl-z informacją o tym, że Logan Gyre żyje i trzeba go ratować, po czym umiera w ramionach Kylara.
-Mogę się zmienić-upierał się Kylar, ale w jego głosie nie było nadziei.-Synu, z wilka można zrobić wilczarza, ale nie salonowego pieska.
Czy Kylar rzeczywiście zerwie definitywnie z zawodem siepacza i będzie wiódł spokojne życie siepacza? Pewnie domyślacie się, że nie... Czy w takim razie wypełni się "jego misja życiowa-zabicie Króla-Boga"? I czy wróci później bezpiecznie do ukochanej? Czy córka Mamy K. którą się opiekuje jest zwyczajną dziewczynką? I czy kiedy Elene zrozumie tak naprawdę Kylara i jego motywy nie będzie już zbyt późno? Czy Logan będzie królem?
Odpowiedzi szukajcie w książce ;)
Ja tylko podpowiem że największe zaskoczenie i tak znajdziecie na końcu, więc osobiście pędzę za chwilę po tom trzeci! I gorąco polecam wszystkim fanatykom fantastyki!

Książkę zgłaszam w konkursie
str 576

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz